Още Ванга е предрекла: „До едно големо л@йно ке се залепи още едно, но по-редко и в България ке се размирише до небесата…“

Покрай честванията за 3 март пак излязоха наяве острото политическо противопоставяне между две партии в нашата политическа действителност . Бухалката Възраждане срещу нас от ВМРО . Пълна с недоволни от нас , ренегати или крадци те се опитват да се сложат на всеки , който им обещае власт .Неслучайно започна да се подмята , че г-н Копейкин е дясната ръка на президента Радев . Там откъдето им се подава за да говорят е едно и също място – имперската канцелария на Червения площад или Азиатския департамент на Руското министерство на външните работи . Костя все повече налага образа на проводник на руските интереси тук . Няма събитие или факт от нашата политическа действителност , която ако засяга Русия и да не последва негово изявление . Арестите на наши активисти бяха последвани от негови незабавни изявления за това , че сме мафия . Биг го посъветвал да си замълчи той и неговата глутница , защото да не се окаже , че друга бухалка Гешев да не се наложи да се извинява за всичко сторено . ВМРО запазва спокойствие , защото очакваме прокуратурата да си свърши съвестно работата и ако се окаже нередно , а не само слухове си има начини да се покаже , че организацията не е това , което са направили наши членове . Разходката ми из тази престъпна организация , защото за мен са такива по- простата причина , че не може да се наричаш патриот , когато задкулисно в касата ти влизат задгранични субсидии ще започне с местната организация в Стара Загора . Тези дни една моя закачка към тях се превърна в опит нейния шеф да си изчисти имиджа след неуспешния си опит за бирен пуч в Стара Загора и София .
Г-жо Михайлова този някой , който се опита да те фотошопира се казва Петко Христов Русанов и ти много добре го знаеш това Оценявам това , че си специалист по реклама и си предположила , че като ми споменеш името ще ми направиш реклама . Така е , но аз вече щом не издържа и се пусна в дневника си разбирам , че вече Ви е трудно да си държите нервите . Оказахте се наистина пълни страхливци . Не пожела да го пуснеш публично , защото ти и твоята чета бягате от дебат , бягате от спорове с нас защото нямате аргументи , нямате доводи . Мен лично не ме е страх от вас . В старазагорската организация на ВМРО също не ги е страх . Уверявам Ви често сте обект на подигравки , защото вашата неподготвеност ни забавлява .Едно разбрах , че сами никога не смеете да се изправите срещу нас защото изпитвате панически страх . И предай на Цончо Ганев да не използува атакистки похвати , когато се опитва да ни напада . Явно е откъде е дошъл при вас . Твоя любим Копейкин явно е пуснал мрежата в българското политическо блато и се задоволява с боклуците , които му подават от другите партии. Твоята партия г-жо Михайлова се очертава , като помийна яма за всичко , което няма морал и гони в повечето случаи интерса като съвременен Бай Ганьо . Отдавна мислех да напиша тази публикация , но не исках да цапам празника с политически страсти . Явно се видя , че ако не беше Ви пазила полицията имаше голяма вероятност да ядете този път голям пердах . Този път нямаше да допуснем да правите провокации както миналата година . Интересно Костя къде пак се беше скрил като мишка . Явно има шесто чувство , че може да му се случи случка и този път го нямаше . Смешни сте наистина и ще продължавате да ме забавлявате както един старазагорски шут , който побърза да се сложи на президента .
Покрай всичките ни търкания с Вас излезе едно име , което също предизвиква смях у мен . Този човек ме държа цял час на телефона да ми обяснява какъв бардак е във вМРО и благодарение на него разбрах за Мондеото и вилата на Копейкин . Бил при нас , неуспял кандидат – депутат , бил и при вас с изненада го видях да се опитва да ти се подмазва уважаема г-жо Михайлова . Запомни го това име и наистина си помислете когато отново го приемете . Казва се Николай Стоянов и мога да ти кажа , че всичко за Вас го научих от него и дори ми каза как да го напиша за да не попадна под ударите на съдебната система . Осветлявам го , защото ме изуми политическите му салтоморталета . Чест гост на кюстендилската организация на ВМРО тези дни си позволил консултация къде да отиде за да го огреят амбициите да бъде кандидат – депутат .Заради такива като него изпитвам отвращение към политиката и се набучи на острието ми , защото си позволи изявлението ,че ако ме изгонят от ВМРО ще плача на рамото му . Г-н Стоянов знам че с тези редове си затварям пътя към Вас , но по- добре така , защото един човек действува навсякъде така както Вие и не е изключено да бъда излъган ако ми обещаете нещо . Използувам повода да Ви кажа , че дори и да бъда изгонен аз нямам вашите политически амбиции и дори това ще бъде подарък за мен , защото ще се откажа напълно от политиката
Партия Възраждане все повече и повече показва клиентилисткия си вид поне на местна почва . Като се има предвид , че местния лидер е любимец на Костя може да се прави изводи и за национално ниво . Свързването с Лео Кадели , с Боец показва хранилките към които се насочват . Изпитвам отвращение , защото чрез тях един съвременен Каравангелис намери политическо изражение . Отнася се за г-н Павел Серафимов , който в похода си за изтриване на всичко българско намира почва в такива партии . Неговите твърде вредни за нашето съзнание теории , които ни карат да забравяме великото си минало и ни превръщат в стадо , заедно с Костя имат една хранилка – банковите сметки на руските служби и техните коне тук в България . Самият факт , че Възраждане бяха ескорт на Радев при качването му на ШИПКА е показателен . Спаро и Костя се оказаха пипала на един октопод , който цели да ни заличи духовно и политически и да ни подчини на чужда нам държава . Възраждане и Атака се оказаха политическите изразители на една вредно за България преклонение пред голям брат , който цели само нашето сляпо подчинение и използуването ни , като троянски кон в ЕС и НАТО .Вижте само кои протестират за всичко и ще разберете защо пиша така . Истински късмет за България е , че опита за насилствено сваляне на властта не успя . Още един път го казвам имам чувството , че тогава България щеше да получи една Вартоломеева нощ и щеше да избухне гражданска война .